![](https://eshop.goddcoffee.gr/wp-content/uploads/2023/09/WEBSITE-ALMA-ZOIS_Twitter1-1024x576.jpg)
Την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023, ο CAFFE L’ANTICO στηρίζει το Greece Race for the Cure® στο Ζάππειο, ή και διαδικτυακά, για τη στήριξη του Πανελλήνιου Συλλόγου Γυναικών με καρκίνο του μαστού «Άλμα Ζωής».
Παίρνουμε μέρος στον συμβολικό αγώνα δρόμου 5χλμ ή στον περίπατο 2χλμ, ενώνουμε τις φωνές μας και μεταδίδουμε το μήνυμα «Μαζί πιο δυνατά από τον καρκίνο του μαστού»!
Δηλώνουμε έγκαιρα συμμετοχή στην ομάδα μας Race for the Cure | CAFFÈ L’ANTICO με τον κωδικό 60207122 και περπατάμε ή τρέχουμε για τη ζωή!
#GRFC2023